neděle 30. prosince 2012

Prosincové bižukousky

Nějak mě to chytlo, tak se tvořilo...

Moje oblíbené cinkací ve více barvičkách, bylo třeba doplnit vyprodané kousky...



A ještě jedny jablíčka...


Mušličkové...


Perličkové chumlíky...


Keltská variace...


A naposledy vánoční dárek mamince, milovnici moře. Ta zlatá rybka mi tak dlouho ležela v zásobách až se dočkala mého prvního korálu doplněného Swarovski srdíčky...

neděle 16. prosince 2012

Vánoční jarmark v Babicích

A s mojí účastí. 8.12.2012 jsem společně se svojí skorošvagřicí obsadila jeden stůl v kulturním domě v Babicích (nedaleko Uherského Hradiště) a nabízela vlastnoručně dělané výtvory. Pro tento rok mě uchvátila tvorba origami hvězdiček (a kdyby mi nedošla zásoba papíru, tak je tvořím doteď). Měla jsem je na prodej ve dvou verzích: na pověšení anebo jako nalepovací ozdobu na zabalený dárek. Dále kromě přáníček a minipřáníček jsem vytvořila i malé kapsičky s motivem andílka uzavíratelné na magnet, kde se uvnitř skrývá jeden sáček čaje pro zahřátí.


Na fotce najdete moje výrobky více vpravo (kolečkové cenovky).

A tady je pár kousků...

Hvězdičky na nalepení
Hvězdičky na pověšení
Minipřání s 3D vločkou
Čajové kapsičky s andílkem

Čajové kapsičky s andílkem - vnitřek

středa 5. prosince 2012

Nečekaný přírůstek

To, že Líja je už delší dobu trošku baculatější jsem přičítala tomu, jak si libuje v jídle a delší pobyt ve venkovním výběhu jí vyhovuje. Ale že 22.11. ji najdu v domečku a s ní i 3 malé kvikošáky, to jsem opravdu nečekala. Je pravda, že samečka jsem po posledním porodu v září neoddělila. Myslela jsem si totiž, že po posledních antibiotikách nám zůstal neplodný a k tomu, když se ještě připočte jeho stáří, tak jsem se s tím i smířila... Ale ono je to jinak a máme tu nové dvě holky a jednoho kluka (ten nejtmavší). A rostou jako z vody.


Adventní čas


Mám ráda jednoduché a rychle hotové výrobky, proto i svícen pro rok 2012 vznikal v neděli chvíli před obědem. Je malinký, tak akorát, aby se nám vešel na náš malý kuchyňský stůl a krásně voňavý.

Všem, kdo zavítali na můj blog přeji pohodový a kouzelný čas adventní.