pondělí 17. září 2012

Prázdninové tvořeníčko nebo lenošeníčko ;o)

Prázdniny utekly jako voda a u mě na blogu pusto prázdno. No, jak si to jen vysvětlit? Upřímně, na tvoření se nějaký ten čas našel, ale to krásné počasí táhlo daleko více ven. Na výlety, posezení u ohniště, besedování u příbuzných na terasách..., že na nějaké to publikování zde na blogu čas nějak nezbýval. I ta krásná hvězdná obloha v pozdních večerních hodinách nedovolovala sáhnout na klávesnici. A jsem za to i ráda. Byly to opět parádní prázdniny. Sice ne všechno vždy vycházelo podle plánu, například pro mne vytoužený rychlozájezd na jeden den k moři (někdo může namítat, že to za tu šílenou cestu busem nemůže stát, ale já se i přes to moc těšila až uvidím po dlouhé době moře) skončil fiaskem, kdy původně ze skupiny šesti lidí pomalu začali odpadávat z docela drsných zdravotních důvodů mužské polovičky (uříznutý článek prstu na hoblovačce, rozdrcené koleno při cvičení na hrazdě) a když už jsme nevěděli, koho bychom s sebou místo nich vzali, nám napsala cestovní kancelář, že se kvůli velkému stornování zájezdu od klientů zájezd úplně ruší. Tak se zvolil plán B - návštěva Zoo Lešná, kde jsme minimálně dva roky nebyli. A bylo opět na co koukat. Ze zoo jsme dále navštívili ještě Olomouc. Překvapila nás hlavně velice hravá mláďata lvů, hlavně při krmení, kdy se jeden uličník s chutí zakousl do zadnice svého táty. Dobře mu tak, nechtěl se s drobkem podělil o kořist.


A mimo výletování jsem tvořila, převážně z pedigu. Každým košíkem se posunuju výš a výš. Objevuju nové způsoby, ale chce to ještě hodně učení. Není to žádná sranda. Ale zatím každý kousek se hodil, hlavně jako dárek. Některé jsem si ani nestihla nafotit. Tak aspoň dva poslední - pro švagra, aby mojí skorošvagrové mohl lépe uskladnit kosmetiku. Poprvé jsem zkoušela třípárovou uzavírku a docela se mi to líbí, ale bude to do příště chtít lepší utahování. A taky se zkouším kamarádit se šénami, ale na lichý počet osnovních prutů to nebyl zrovna nejlepší nápad.


 A druhá varianta - k svátku pro tchyni, zde jsem konečně vychytala copánkovou uzavírku, se kterou už tak dlouho válčím. No, už by mohlo snad nastat období míru.


Ještě vznikly dvoje cinkací naušky, ale to jen pro doplnění barevného spektra, které jsem měla na Fleru (jen už to nějak mizí, takže "Alenko, chce to opět vytáhnout zásoby a něco s tím udělat, jo.")2 komentáře:

  1. Ty náušnice jsou dokonalé. Nemám slov.Jsou ještě nějaké volné? :)

    OdpovědětVymazat
  2. Ahojky, k dispozici jsou ještě ty červené - obrázek je klikací a odkáže tě přímo na e-shop. Jinak mám od včerejška ještě vyrobeny modré. Už jen čekají na fotografku a na naskladnění. V plánu jsou i žlutooranžové. Ale asi to ještě chvilinku potrvá :o)

    OdpovědětVymazat